Wybielanie zębów
 
- Gabinet
- Oferta
- Wybielanie zębów
- Kontakt

Wybielanie zębów lampą Bio White Accelerator :
Jest to nowatorska i najskuteczniejsza jak dotąd metoda wybielania szkliwa zębów stosowana z powodzeniem w USA a od kilku miesięcy również w Polsce. Polega ona na stosowaniu specjalnych utleniaczy (nadtlenku wodoru i mocznika) w formie żelu nakładanego na szkliwo zębów gdzie pod wpływem działania światła lampy Bio White Accelerator w trakcie zabiegu następują trwałe zmiany w strukturze związków organicznych zęba. Skutkuje to rozjaśnieniem koloru zębów.Metoda ta charakteryzuje się wysoką skutecznością wybielania i jest w pełni bezpieczna dla pacjenta. Czas zabiegu w zależności od warunków uzębienia to max. 60 min. Każdy pacjent korzyustający z tej specjalnej oferty otrzyma gratisowo pastę i płyn "By White" utrwalające efekt zabiegu.Przed wybielaniem :Po wybielaniu :Promocyjne wybielanie w cenie 600 zł obowiazuje tylko do końca października. Po tym terminie koszt zabiegu będzie wynosił 700 zł.

Kolor zębów uzależniony jest od bardzo wielu czynników. Naturalny nieskazitelnie biały kolor szkliwa zmienia swoją barwę w ciągu wielu lat na skutek spożywania kolorowych pokarmów, picia kawy, herbaty, a w szczególności palenia papierosów.
Niektóre leki stosowane w młodości - np. tetracykliny - również wywołują trwałe przebarwienie szkliwa.
Do niedawna uzyskanie "Hollywoodzkiego" uśmiechu wymagało niezwykle kosztownych zabiegów w tym również chirurgicznych , teraz - w przypadku zabiegu rozjaśnienia zębów metoda wybielania światłem jest dostępna praktycznie dla wszystkich.
Pamiętać jedynie należy że nie wystarczy wybielanie zębów aby błysnąć perlistym uśmiechem - trzeba również aby zarówno zęby jak i przyzębie były zdrowe . Jeśli przed zabiegiem w zębach znajdowały się wypełnienia to po rozjaśnieniu szkliwa trzeba będzie je wymienić na jaśniejsze. Jeśli na zębach jest kamień nazębny - to przed zabiegiem trzeba go usunąć ,wypiaskować specjalną piaskarką i dopiero wtedy zająć się kosmetyką koloru.


ul. Malczewskiego 40
Zakliczyn n/Dunajcem
tel. 014-66-53-262
jaceksciborowicz@interia.pl
medivitadoctor@gmail.com


GODZINY PRZYJĘĆ :
Termin wizyty w gabinecie należy ustalić wcześniej telefonicznie.

Lek. stom. Ewa Ściborowicz :
  • pn. 15.00 - 19.00
  • wt. 15.00 - 19.00
  • śr. 15.00 - 19.00
  • czw. 15.00 - 19.00
  • sb. 13.00 - 16.00

 

Jesteś naszym 75381 gościem